Rozbudowa wypalarki plazmowej

 

Nasi Klienci rozwijają swoje firmy i rozbudowują park maszynowy. Konstrukcja naszych wypalarek plazmowych pozwala na zastosowanie opcji dodatkowych, w zależności od potrzeb rozwijającej się firmy Klienta, nawet po kilku latach użytkowania.

Nasze przecinarki plazmowe dedykowane są firmom profesjonalnym i dlatego przy ich konstruowaniu wyeliminowaliśmy wszystkie elementy ślizgowe, począwszy od ułożyskowania posuwów liniowych a skończywszy na bezszczotkowych napędach i wrzecionie.Wszystkie elementy wzajemnie poruszające się, ułożyskowane są tocznie i nie występuje potrzeba planowej, okresowej ich wymiany (jak np. klocki hamulcowe w samochodzie). Dzięki temu nasze maszyny są niezmiernie trwałe. Przez lata produkcji i wprowadzaniu na rynek Polski i Europy Wschodniej wypalarek CNC nie spotkaliśmy się z Klientem, który zwróciłby się do nas z prośbą o generalny remont naszej maszyny. Wymagania naszych Klientów jednak rosną, dlatego też nasze maszyny mają konstrukcję umożliwiającą rozbudowę ich możliwości już w trakcie użytkowania przez Klienta. Konstrukcja maszyny pozwala dokładać poszczególne opcje dodatkowe wraz ze wzrostem potrzeb produkcyjnych Klienta.
Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu podzespołów tylko renomowanych światowych firm takich jak Bosch, Rexroth, IKO, NB, ISEL, ELTE, HSD, IGUS, OMRON. Dzięki takiemu podejściu Klient ma wiele stałych i pewnych źródeł zaopatrzenia we wszystkie użyte w maszynach podzespoły, co zapewnia ciągłą i wieloletnią eksploatację przy jednoczesnej możliwości modernizacji zakupionej przecinarki.